BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 10469613
nr 1046 9613
Bordslampor
3 st, 70-tal, höjd: 60 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 juli 2016
kl 18:13:39
100 kr
200 kr